Beata Rajska

ENTREE RESTAURANT ZAČÍNÁ SE ZKUŠEBNÍM PROVOZEM

11. 2015 - Od neděle 1. listopadu můžete zajít do ENTREE na večeři! Restaurace totiž startuje zkušební provoz, a to ve velkém stylu. Otevřeno bude každý den od 17 hodin a hosté budou usazováni na základě telefonické rezervace. Díky tomu se personál ENTREE v čele s šéfkuchařem Přemkem Forejtem vynasnaží zajistit plynulý chod provozu k maximální spokojenosti všech hostů. Přijměte naše pozvání a nechejte se překvapit úchvatným zpracováním interiéru, které se v ENTREE snoubí s dynamickou gastronomií. Své místo si můžete rezervovat už nyní na telefonu 605 509 495.

Výjimečný interiér restaurace s otevřenou kuchyní a živou zahradou je inspirován přírodou, stejně jako samotné menu restaurace. Už mnoho měsíců tak budí očekávání u milovníků překvapivých míst i moderní gastronomie. A protože jedinečná nabídka předpokládá jedinečného hosta, zakládá si ENTREE na vysoké kvalitě služeb. Aby tento standard mohl být splněn na sto procent, otevírá restaurace ve zkušebním provozu, ve kterém personál dovede k dokonalosti sladění dynamické kuchyně, jedinečné nabídky a perfektního servisu.

Pokud jste i vy příznivci nevšedních zážitků, neváhejte a rezervujte si své místo na telefonu 605 509 495 nebo na emailu info@entree-restaurant.cz. Nezapomeňte na sebe, prosím, uvést telefonní kontakt. Pro více informací můžete sledovat také Facebook ENTREE a nahlédnout tak do zákulisí restaurace.

banner casino novinka

banner entree novinka

Fotogalerie