Beata Rajska

PROJEKT RESORT HODOLANY

Hodolanské divadlo, někdejší centrum olomoucké operety, se znovu nadechlo a proměnilo se ve víceúčelový komplex RESORT HODOLANY. Ten ve své očištěné, elementární podobě přináší nadstandardní zážitky do olomoucké metropole. Postará se o oživení kulturního života, přísun moderních trendů v oblasti designu, gastronomie a volnočasových aktivit, ale i několik desítek nových pracovních míst.

Z nevyužívaného a rozpadajícího se objektu vznikl moderní, funkční a vizuálně neotřelý komplex, který je připraven své návštěvníky rozmazlovat jak na těle, tak i na duši. Svým vytříbeným designem, nápaditou a ojedinělou architekturou se původní hodolanské divadlo transformovalo do nového a přitažlivého komplexu, který lokalitě Hodolan i samotné Olomouci přináší množství nového vyžití na vysoké úrovni.

V RESORTU HODOLANY naleznou návštěvníci zenový klid pečujících wellness procedur a masáží i slušnou dávku adrenalinu z hazardních her. Vše je jedinečně propojeno pod ochrannými křídly čtyřhvězdičkového HOTELU THEATRE, který uspokojí i tu nejnáročnější klientelu a RESTAURANTU ENTREE, jenž nabízí moderní gastronomii s podpisem šéfkuchaře Přemka Forejta.

Celý projekt si především klade za cíl obnovit společenský život, na jaký bývali obyvatelé Hodolan zvyklí. Záruku profesionality a nadstandardní péče nese RESORT HODOLANY v pečlivém výběru poctivých, pracovitých a schopných lidí, kteří sdílejí filozofii celého RESORTU. Ať už se tedy rozhodnete využít služeb profesionálního HOTELU THEATRE, odpočinkového WELLNESS SCENE, jedinečného RESTAURANTU ENTREE, či vkročíte do světa sázek v CASINO GO4GAMES, vždy se dočkáte profesionální péče a nadstandardní nabídky. Sloužit lidem je totiž hlavní filosofie celého projektu. RESORT HODOLANY je zde pro každého, kdo si chce odpočinout a nasbírat nové síly v krásném prostředí.

 

Multifunkční komplex

O Vaši spokojenost se postará perfektní chod hotelu, restaurantu, wellness i casina. Nadstandardní nabídka, kvalita služeb a jedinečnost prostor RESORTU učiní vaši návštěvu nezapomenutelnou. 

Výborná dostupnost

RESORT je svou lokací bezproblémově dostupný. Umístění u hlavní dopravní tepny Olomouce a v blízkosti vlakového nádraží i linek hromadné dopravy dělá z RESORTU snadno dostupný cíl vaší cesty.

Jedinečná nabídka služeb

Unikátní nabídka služeb vzniká díky účelnému propojení nabízených služeb. Veškerá nabídka RESORTU je na profesionální úrovni a pod jednou střechou.

Pohodlné parkování

Nadzemní i podzemní parkoviště skýtá až na 60 parkovacích míst. Pro hosty jsou samozřejmě k dispozici zdarma. O parkování si nemusíte dělat starosti.

 

 

FOTOGALERIE