Beata Rajska
16/3

KONTROLNÍ DEN S BEATOU RAJSKOU

Olomouc, 7. 11. 2014 - Jeden z kulturně společenských vrcholů Hané - tak je označována premiérová akce RESORTU HODOLANY. Kontrolní den s Beatou Rajskou, který se uskutečnil 7. listopadu loňského roku, nabídl svým hostům první nahlédnutí do rekonstruovaných prostor bývalého Hodolanského divadla.

Večer, kterým provázel Leoš Mareš, byl nabitý úžasnými zážitky od svého začátku až do úplného konce. Světová premiéra módní přehlídky, na které přední návrhářka Beata Rajská představila svou kolekci Gender 2015, sklidila velký aplaus. Dokonce i Rajská měla pro úžasnou atmosféru slova chvály: „Za ty roky, kdy dělám přehlídky, již vycítím, kde je mi opravdu dobře a kdy z lidí vyzařuje spokojenost. To byl právě příklad této přehlídky. Kontrast mé kolekce s ryze mužským prostředím stavby, rozestavěného prostoru RESORTU HODOLANY, byl jedinečný a neopakovatelný."

Večer, kterým provázel Leoš Mareš, byl mnohými právem označován za jeden z kulturně společenských vrcholů Hané letošního roku. O nezaměnitelný gastronomický zážitek se postaral šéfkuchař chystaného restaurantu Entrée Přemek Forejt. Ten vařil například v londýnské restauraci L´Autre Pied, která se pyšní Michelinskou hvězdou a na večer připravil pestrou paletu pokrmů.

Krom pastvy pro oči v podobě ženské krásy a křehkého luxusu si návštěvníci večera mohli pochutnat na vytříbených chutích jedinečné kuchyně šéfkuchaře RESTAURANTU ENTREE - Přemka Forejta. Hosté se rozplývali nad pestrou paletou pokrmů od divočáka, přes ústřice až po tymiánovou panna cottou. Okouzlující pocit z celého večera podtrhla dražba kabelek České Miss Gabriely Frankové a zpěvačky Terezy Kerndlové, která na místě koncertovala. Vybraná částka 240 000 Kč putovala na opravu sportovního hřiště při Dětském domovu v Olomouci.

RESORT HODOLANY tak zvládl svou první velkou zkoušku na výbornou - pobavil, potěšil i rozmazlil, ale především posloužil lidem k dobré věci.

  

Naši partneři

Fotogalerie