Beata Rajska
14/7

Nechyběli jsme u zahájení výstavby D1

14. 7. 2015 byla poklepáním základního kamene zahájena výstavba předposledního úseku dálnice D1 Přerov - Lipník nad Bečvou. ENTREE RESTAURANT při této příležitosti nemohla chybět a podpořila slavnostní ráz události svým cateringem.

Restaurace připravovala tématický brunch pro hosty akce i významné osobnosti, které přijely vyjádřit svou podporu. Servis restaurace uvítal mezi jinými i ministr dopravy, ministr zahraničních věcí, hejtman olomouckého a jihomoravského kraje i zástupce starostů obcí. Přítomni byli samozřejmě také zástupci Ředitelství silnic a dálnic a dodavatele SKANSKA. Celkově se akce zúčastnilo asi 100 lidí.

Podávaly se sandwiche, studená polévka, mini dezerty, studené mísy, výběr pečiva, bábovka nebo anglická snídaně v nabídce teplé kuchyně. Mezi nápoji nechyběl melounový fresh juice, domácí bezinková limonáda ani jahodový milkshake. Manažer ENTREE Jiří Vyzourek celou událost zhodnotil pozitivně: ,,Byla to pro nás zajímavá akce, kde jsme si mohli vyhrát s přípravou tématického rautu. K podávání jídel jsme použili prvky jako kolečka nebo žebřík, které raut ozvláštnily. Je to to, čemu bychom se rádi věnovali do budoucna - totiž menší akce se zaměřením na detail a uzpůsobení nabídky dle požadavků zadavatele a příležitosti."

 

Fotogalerie