Hlavicka

 

Pro jedinečného hosta jedinečnou nabídku. To je poselství RESTAURANTU ENTREE. Nechejte se unést unikátním konceptem inspirovaným přírodou, který Vás zavede do světa divadla, ale i rostlin a nerostů. Ve spojení s neotřelým interiérem a profesionálním servisem si každý host naplno vychutná nezapomenutelné gastronomické zážitky.

Výjimečné pojetí RESTAURANTU ENTREE Vás uvítá v ojedinělém prostoru otevřené kuchyně se živou zahradou. Přírodou se nechalo inspirovat i nabízené menu, které se pod vedením šéfkuchaře Přemka Forejta stává překvapivým zážitkem. Kombinace jedinečných jídel z čerstvých surovin spolu s vlastními nápoji a pečlivě vybranými víny dostane každého hosta restaurantu do gastronomických výšin.

O tom, že Přemek Forejt potěší i největší gurmány, není pochyb. Jeho zkušenosti podtrhává působení v londýnské restauraci L'Autre Pied, která se chlubí Michelinskou hvězdou, i spolupráce v brněnském restaurantu KOISHI zaměřeném na sushi a ryby, který získal 1. místo v roce 2013 dle Maurerova výběru GRAND RESTAURANT.

Ať si v restaurantu ENTREE necháte od tohoto šéfkuchaře připravit cokoli z nabízených pokrmů, můžete si být jisti, že Vás čeká nezapomenutelný gastronomický zážitek. Profesionalita servisu posílí Váš pocit, že jste se ocitli na výjimečném místě. Kapacita RESTAURANTU ENTREE slibuje obsloužení až 80 hostů, v letních měsících je potom kapacita restaurantu rozšířena o venkovní posezení na terase.

 

Progresivní gastronomie

Moderní a dynamická kuchyň Přemka Forejta inspirovaná přírodou potěší a překvapí.

Unikátní nabídka

Kombinace jedinečných jídel z čerstvých surovin v doprovodu vlastních nápojů a pečlivě vybraných vín.

Originální design

V souladu s nevšedním stylem gastronomie je i moderní koncept otevřené kuchyně se živou zahradou.

Prozákaznický přístup

ENTREE si zakládá na vysoké kvalitě služeb - jedinečná nabídka předpokládá jedinečného hosta.

 

 

KONTAKT

Pokud máte zájem kontaktovat přímo ENTREE RESTAURANT, jsme vám plně k dispozici na emailu info@entree-restaurant.cz nebo na telefonu 585 312 440. Navštivte nás také na našich webových stránkách www.entree-restaurant.cz nebo sledujte na facebooku.

 

Otevírací doba

Jsme pro vás otevřeni v poledne a to každý den od 11:00 do 15:00 (hosty usazujeme do 14:00). V době oběda podáváme menu Du Jour, kde máte možnost vybrat si mezi polévkou a předkrmem, jedním ze tří hlavních jídel a dezertem. Cena za 2 chody 265 Kč, cena za 3 chody 295 Kč. Pokud chcete mít jistotu svého místa, rezervujte si jej na telefonu 585 312 440.

Ve večerní čas jsme vám k dispozici stejně denně od 17:00 do 24:00 (poslední usazení hostů do 22:00). Jelikož chceme, aby byl průběh večera plynulý a vše probíhalo k vaší maximální spokojenosti, tak v určitou hodinu budeme usazovat omezený počet hostů. Opět tedy platí, pokud chcete mít jistotu svého místa, rezervujte si jej na telefonu 585 312 440. Pokud bude den nebo hodina, kdy budete chtít restauraci navštívit, už nedostupná, nabídneme vám alternativu. Těšíme se na vás!

 
 
 
 
 

FOTOGALERIE