Hlavicka

 

Exkluzivitu celého RESORTU HODOLANY skvěle doplňuje WELLNESS SCENE. Prostor o téměř 400 metrech poskytne zónu klidu a odpočinku širokému spektru klientů. Rozsah služeb, špičkové vybavení a osvěžující atmosféra zařízení vyhoví snad každému Vašemu přání.

Těšit se můžete na whirpool s vodním barem, finskou saunu, parní a bylinkovou lázeň, ochlazovací bazének, tmavou i světlou odpočívárnu s barem, masáže a také zážitkové sprchy, ledovou kašnu či vyhřívané lavice.

V našem wellness jsme připraveni splnit požadavky náročného zákazníka. Ať už se necháte rozmazlit profesionální masáží, vodním barem či privátní zónou se saunou, vodní postelí a whirpoolem, vysoké úrovně služeb se dočkáte opravdu všude.

WELLNESS SCENE se stává díky špičkovému vybavení a osvěžující atmosféře dokonalým doplňkem ostatních provozů RESORTU HODOLANY.

PŘEJÍT NA WEB SCENE WELLNESSU

 

Moderní prostory

Podzemní podlaží resortu se svými 400m2 poskytne moderní prostory pro zdravý odpočinek.

Plnohodnotné vybavení

Wellness vybavení zahrnuje finskou saunu, parní a bylinnou lázeň, zážitkovou sprchu či whirlpool.

VYSOKÁ ÚROVEŇ SLUŽEB

Masáže, vodní bar či privátní zóna potěší i náročného zákazníka. Ručníkový servis či tělová kosmetika je samozřejmostí.

[ comfort zone ]

Luxusní italská spa kosmetika [ comfort zone ] splňuje naší filozofii komplexního přístupu ke zdraví, prostřednictvím celotělových ošetření či péče o obličej.

 

KONTAKT

Pokud máte zájem kontaktovat přímo WELLNESS SCENE, jsme vám plně k dispozici na emailu info@scene-wellness.cz nebo na telefonním čísle 585 312 442 a najdete nás také na facebooku.

Otevírací doba

Jsme vám k dispozici každý den od 10:00 do 22:00. Pokud máte zájem o některou z našich masáží nebo si chcete zarezervovat privátní wellness, využijte jeden z výše uvedených kontaktů.

 

vizualizace