Hlavicka

 

Nadstandardní zážitek Vás čeká v moderní přístavbě RESORTU HODOLANY - HOTELU THEATRE. Krystalicky čistý design Vás bude v našem hotelu doprovázet na každém kroku. Vybírat si můžete z 16 dvoulůžkových pokojů a 4 apartmánů. Klasifikace čtyř hvězdiček a vysoký standard služeb nenechá o lukrativnosti hotelu THEATRE na pochybách ani nejnáročnější klientelu.

Čistota prostorů, elegance designu a pomyslné spojení s historií budovy přináší návštěvníkům jedinečný koncept moderního hotelového servisu. Pro to největší pohodlí jsou nadstandardní služby pro klienty samozřejmostí. Těšit se můžete z 24 hodinové recepce a room-service či bezplatných služeb jako je parkování, wifi a do budoucna také přístup do wellness. Pro firemní školení či rodinou oslavu jsme připraveni našim klientům nabídnout i služby konferenční místnosti.

Jestliže se těšíte z moderní gastronomie, pak se nemusíte ničeho obávat. Vysoká kvalita podávaných pokrmů se nese od snídaňového servisu přes služby lobby baru až k unikátnímu RESTAURANTU ENTREE, kde se o ten nejlepší dojem z přímo zážitkové gastronomie postará šéfkuchař Přemek Forejt.

PŘEJÍT NA WEB THEATRE HOTELU 

 

Jedinečný koncept

Ojedinělý design hotelu nadchne čistotou i elegancí prostor, která navazuje na úspěchy budovy z dob minulých.

Nadstandardní služby

24 hodinová recepce a room-service i mnoho mimořádných služeb jako parkování či wifi zaručí vaši spokojenost.

wellness

Připravujeme speciální nabídku wellness zóny i několika druhů masáží, která bude k dispozici od konce roku 2015.

Stravování

Kromě snídaňového servisu se nabízí služby RESTAURANTU ENTREE s progresivní kuchyní Přemka Forejta.

 

 

REZERVACE

Přejděte přímo na webové stránky THEATRE HOTELU. Jsme vám plně k dispozici také na telefonu +420 585 312 441 nebo na emailu recepce@theatre-hotel.cz a najdete nás také na facebooku.

 

 

 

 

FOTOGALERIE