Hlavicka

PODPORUJEME

Unikátní víceúčelový komplex RESORT HODOLANY má především jedno přání, a to sloužit lidem. Své návštěvníky chce zahrnout profesionální péčí. Ale protože si je celý RESORT vědom, že svět nekončí za jeho hranicemi, věnuje se i charitativním akcím, nadačním činnostem a podpoře neziskových projektů.

Charitativní projekty a podpora nadací jsou jedny z důležitých činností RESORTU HODOLANY už od první myšlenky na jeho vybudování. Počet projektů, které se RESORTU svěřily do péče, narůstá. Mezi nejvýraznější akce, které měl hodolanský RESORT tu čest pohostit ve svých prostorách, patří Kontrolní den s Beatou Rajskou. Tento velmi úspěšný projekt přinesl svým hostům báječný zážitek nejen z úchvatné atmosféry rekonstrukce divadla, překrásné módní přehlídky autorky Beaty Rajské a z vynikajících pokrmů šéfkuchaře RESTAURANTU ENTREE Přemka Forejta, ale především z dobrého pocitu. Během večera totiž proběhla i dražba kabelek, díky které občanské sdružení Dobré místo pro život obdrželo neuvěřitelných 240 000 Kč.

U nás v RESORTU víme, že ve zdravém těle je zdravý duch. Proto se chystáme ještě více zapojit do podpory mladých sportovců a sportovkyň olomouckého kraje. Stáváme se tak hrdými patrony mladých lidí, kteří se rozhodli věnovat svůj volný čas sportovní disciplíně, ať už hokeji, fotbalu, basketbalu či jinému sportu. Protože patříme nejen do Olomouce a olomouckého kraje, ale i do Hodolan, ke kterým se hrdě hlásíme i svým názvem, chceme podporovat projekty či tradiční akce Hodolan a okolních městských částí. Věříme, že se RESORT HODOLANY stane významnou podporou aktivního trávení volného času.

 

PODPORUJEME

FC Sigma Hodolany
 

FOTOGALERIE